سالن زیبایی پرنسس

سالن زیبایی پرنسس

تهران - سعادت آباد
شبکه های اجتماعی
four star score

گالری تصاویر سالن

خدماتی که این سالن ارائه می دهد

خدمات میکاپ

خدمات میکاپ

گریم، آرایش صورت و...

خدمات مو

خدمات مو

رنگ، کوتاهی، کراتین و...

خدمات ابرو

خدمات ابرو

میکرو بلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و...

خدمات مژه

خدمات مژه

کاشت، لمینت، لیفت و...

خدمات پوست

خدمات پوست

پاکسازی، انواع ماسک صورت و...

خدمات ناخن

خدمات ناخن

کاشت، لمینت، مانیکور و...

اطلاعات عمومی سالن

تهران . سعادت آباد . بین میدان سرو و شهرداری . انتهای خیابان بخشایش . خیابان 17 .برج تجاری اداری عرفان . طبقه 1 . واحد 102
02122074853 - 09122761813
شبکه های اجتماعی
جای پارک

جای پارک

بهداشت وسایل

بهداشت وسایل

کادر مجرب

کادر مجرب

مدیریت زمان دهی

مدیریت زمان دهی

VIP و پذیرایی

VIP و پذیرایی

تجهیزات و وسایل به روز

تجهیزات و وسایل به روز

تضمین مواد اولیه با کیفیت

تضمین مواد اولیه با کیفیت

گواهینامه پرسنل

گواهینامه پرسنل

محیط و دکوراسیون زیبا

محیط و دکوراسیون زیبا

رعایت حریم خصوصی مشتریان

رعایت حریم خصوصی مشتریان

تضمین کیفیت خدمات

تضمین کیفیت خدمات

مشاوره قبل از خدمات

مشاوره قبل از خدمات

عروس سرای  پرنسس به مدیریت سپیده دهقانپور دارای برترین نشان مشتری مداری و خدمات عروس در غرب تهران می باشد که توانسته است در این لاین نظر عروس خانم های عزیز را به خود جلب کند  و بهترین خدمات را  از جمله میکاپ و شینیون های حرفه ای به مشتریان خود ارائه کند .

همچنین عروس سرای پرنسس ، کلاس های آموزش میکاپ و شینیون عروس را با مربیگری سرکار خانم سپیده دهقانپور برگذار می کند و مدرک سازمان فنی و حرفه ای آرایشگری را پس از پایان دوره تقدیم حضورتون می نماید .

 ارائه خدمات ابرو

در این لاین سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) به دنبال زیبایی چهره شما خدمات فیبروز ، لیفت و اصلاح ابرو  را با به روز ترین روش های حال حاضر صورت می گیرد .

ارائه خدمات ناخن

ارائه ی خدمات ناخن در لاین مربوطه به صورت خدمات کاشت ، ژلیش ، مانیکور و پدیکور و… به طور کاملا ماهرانه  در پرنسس ( سپیده دهقانپور )  صورت می گیرد .

ارائه خدمات آرایش و میکاپ

در لاین خدمات آرایش و میکاپ پرنسس ( سپیده دهقانپور ) از تکنیک های خاص و به روز دنیا استفاده شده است و با بهرگیری از میکاپ آرتیست های حرفه ای بهترین میکاپ و گریم کنار تکنیک های برجسته سازی گونه و کانتورینگ و … انجام می دهد .

ارائه خدمات پیرایش

ارائه انواع خدمات کوتاهی با به جدید ترین متد های مد و فشن  از جمله کوپ مو  از جمله خدمات پیرایش در سالن  زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) است .

ارائه خدمات آرایش مژه

در این لاین مجرب ترین متخصصین سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) به دنبال زیبایی و گیرایی مژه شما خدمات کاشت مژه  و اکستنشن  مژه را با استفاده از بهترین متد ها ارائه می دهد .

ارائه خدمات آرایش مو

در لاین آرایش مو سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) با بهرگیری از انواع بافت و تکنیک های خاص شینیون مو ، حالت دهی به مو و براشینگ مو و… ، خدمات آرایش مو را به شما ارائه میکند.

سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) در لاین شینیون از تکنیک های بسیار حرفه ای استفاده میکند و انواع مدل ها از جمله مدل شینیون های اروپایی را به صورت تخصصی اجرا می کند .

ارائه خدمات عروس

همانطور که از نام این سالن پیداست تخصصی ترین و حرفه ای ترین لاین سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) ، لاین عروس این سالن است .

سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور ) با بهره گیری از افراد متخصص در این عرصه و همچنین استفاده از تکنیک های برتر روز دنیا به تقویت لاین عروس خود پرداخته و سعی بر رضایت عروس خانم ها میکند تا با لبخند از سالن خارج شوند .

خدمات رنگ مو

این لاین سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور )  به دنبال خاص شدن رنگ موی شما خدمات مش  ، آمبره ، سامبره ، بالیاژ و ولایت و… به صورت حرفه  ای و بدون آسیب به موی شما انجام می دهد .

خدمات تتو

این لاین سالن زیبایی پرنسس ( سپیده دهقانپور )  به دنبال زیبلیی دائمی شما  خدمات  تتوی لب ، تتو خط چشم و.. به صورت حرفه  ای و بدون آسیب و خونریزی انجام می دهد .

 

دوره های آموزشی آرایشگری و…

برگذاری دوره های آموزش آرایشگری ( میکاپ ، کانتورینک و…) ، برای شما هنرجویان علاقه مند به لاین های آرایشی ، همراه با اخذ مدرک معتبر از سازمانی فنی و حرفه ای کشور

بیشتر

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

مشاوره رایگان درج آگهی