خانه    درباره ما

درباره ما

معرفی و تاریخچه

جستجوگر سالن های زیبایی زیباتیک از سال ۱۴۰۰ با هدف بررسی ، تحقیق و انتخاب ایده آل ترین و نزدیک ترین مرکز زیبایی توسط تیم برنامه نویسی جوان شرکت رسام کار خود را آغاز کرده است.همه حقوق این پلتفرم مربوط به گروه برنامه نویسی رسام است و مالکیت معنوی زیباتیک برای این مجموعه محفوظ و ثبت شده است.

مهمترین هدف جستجوگر سالن زیبایی زیباتیک کمک به انتخاب هوشمندانه و بهتر برای استفاده کنندگان از خدمات سالن ها و کلینیک های زیبایی است ، همچنین این پلتفرم قصد دارد تا نظم و یکپارچگی مناسبی را برای ارائه دهنگان خدمات زیبایی ایجاد نماید. این استارت آپ با جمع آوران هزاران سالن و مرکز زیبایی به کاربران در انتخاب راحت تر کمک شایانی را انجام می دهد.
رونق اقتصادی در کسب و کارهای مرتبط و در آینده در همه ی مشاغل مرتبط و همچنین به صورت B2B یکی از مهمترین چشم انداز های زیباتیک است.
درباره زیباتیک

فرآیند همکاری با سالن های زیبایی و کلینیک ها

  1. در فرم ثبت نام می توانید اطلاعات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
  2. برای ثبت نام داشتن مجوز های اتحادیه ای الزامی می باشد
  3. محتوای ارسالی می بایست به صورت کامل برای تیم محتوای زیباتیک ارسال شده تا در کمترین زمان مشخصات مجموعه شما در وب سایت قرار گیرد.
  4. پس از ارسال اطلاعات شما به زیباتیک ۴۸ ساعت کاری بررسی اطلاعات صورت گرفته و آگهی شما منتشر و صفحه پروفایل شما تشکیل می گردد.
  5. محتوای درج شده باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد
  6. مسئولیت عقد قرارداد و انجام خدمات برای مشتریانی که از طریق زیباتیک معرفی می شوند به عهده صاحبین کسب و کار می باشد.
مشاوره رایگان درج آگهی