برای هر فصل چه رنگی برای موهای خود انتخاب کنیم؟

برای هر فصل چه رنگی برای موهای خود انتخاب کنیم

یکی از معیار های مهم و تاثیر گذار بر زیبایی افراد، رنگ موی آنان است. رنگ مو می تواند چهره فردی را جذاب و شاداب نشان دهد، او را عبوس و غمگین نشان دهد و یا این که سن فرد را بیشتر و یا کمتر از سن واقعی او به بیننده نشان دهد. به همین دلیل است که انتخاب رنگ موی مناسب برای هر فرد با هر رنگ پوست و هر سن و سالی، نیازمند دانستن یک سری اصول است. یکی از نکات جالب توجه در این زمینه، توجه به فصول سال است به عبارت دیگر در هر فصل بهتر است رنگ موی متناسب با همان فصل را انتخاب کرد تا جذابیت و زیبایی خود را تا حد زیادی بالا ببریم.

 رنگ موی مناسب فصل بهار

برای انتخاب رنگ مو در فصل بهار می توانید با توجه به رنگ پوستتان از پیشنهادات زیر استفاده کنید.

 رنگ موی بلوند پلاتینی

یکی از محبوب ترین رنگ موها، بلوند پلاتینی است  که زیبایی چهره تان را چند برابر می کند البته باید نزد آرایشگری بروید که بتواند این رنگ را به خوبی اجرا کند و توجه داشته باشد سایه های رنگ خیلی خاکستری و سفید نشوند. در صورت داشتن رنگ موی طبیعی بلوند و خیلی روشن می توانید در فصل بهار از رنگ موی بلوند پلاتینی استفاده کنید زیرا به خوبی  بر روی موهایتان خواهد نشست.

رنگ موی بلوند روشن

در صورتی که پوستتان روشن است می توانید رنگ موهایتان را بلوند روشن کرده و در کنار یک آرایش گرم زیبایی خود را دو چندان کنید.

رنگ موی رز بلوند

رنگ موی رز بلوند یا بلوند صورتی یک زیبایی و لطافت خاصی دارد که با داشتن یک آرایش ساده و لایت و دخترانه می توانید زیبایی دلنشینی را برای خود کسب کنید.

رنگ موهای فانتزی

برای فصول معتدل و گرم، استفاده از رنگ موهای فانتزی می تواند ایده خوبی باشد البته توجه داشته باشید که این مدل رنگ موها، ماندگاری کمی دارند. بهتر است موهایتان سالم باشند زیرا اگر موهایتان خشک و آسیب دیده باشند، رنگ موهای فانتزی همان چیزی که می خواستید از آب در نمی آیند.

رنگ موی مناسب تابستان

رنگ موی رنگین کمانی

برای یک تغییر اساسی و بیرون آمدن از یکنواختی می توانید رنگ موی رنگین کمانی را انتخاب کنید. به دلیل جذابیتی که این رنگ مو دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در این رنگ مو می توان از رنگ های آبی، صورتی، سبز، نارنجی و … استفاده کرد.

رنگ موی بالیاژ بلوند بژ

برای افرادی که نسبت به رنگ مو حساسیت دارند و به دنبال تغییر در چهره خود هستند پیشنهاد می کنیم که مقداری از رنگ موهای طبیعی خود را نگه داشته و مابقی را رنگ کنند تا هم دچار حساسیت نشده و هم زیبایی جدیدی کسب کرده باشند.

رنگ موی آبی جینی

یکی از جدید ترین رنگ موهایی که مناسب فصل تابستان است، رنگ آبی است که بهتر است به صورت یکنواخت بر روی موهایتان استفاده نشود و به صورت تکه ای، لولایت و هایلایت از این رنگ مو استفاده کرد.

رنگ موی نقره ای دودی

رنگ موی نقره ای دودی باعث می شود چهره، جوان تر به نظر برسد و جذابیتی خاص و منحصربفرد را به خود اختصاص دهد. در صورتی که مقداری از موهایتان سفید شده است این رنگ مو برای شما گزینه مناسبی می تواند باشد.

صورتی پاستلی

صورتی پاستلی هم تغییراتی ملیح و دخترانه بر چهره شما ایجاد می کند اما بهتر است به صورت هایلایت از این رنگ مو استفاده کرد.

رنگ موی خرمایی

اگر دوستدار سادگی در کنار زیبایی هستید می توانید از رنگ موی خرمایی استفاده کنید البته بهتر است رنگ موی خرمایی را بر روی موهای طبیعی خود به صورت هایلایت یا مش اجرا کنید.

رنگ موی شیری پاستیلی

رنگ موی شیری پاستیلی یا همان اوپال رنگ مویی شاد و روشن است و چهره شما را جذاب، بشاش و شاداب نشان می دهد.

رنگ موی قرمز پررنگ

در صورتی که پوستتان روشن است و در موهایتان رگه های قرمز دیده می شود، رنگ موهایی که در خانواده قرمز هستند برای شما مناسب می باشند. این رنگ مو چهره را پر التهاب نشان می دهد.

 رنگ موی مناسب فصل پاییز

رنگ موی قهوه ای

در صورتی که در انتخاب رنگ موی مناسب فصل پاییز دچار تردید هستید بهتر است از رنگ موهایی مانند قهوه ای روشن با هایلایت های کاراملی استفاده کنید چون این رنگ مو ها با رنگ پوست های مختلف تناسب دارد

رنگ موی فندقی

رنگ موی فندقی برای افرادی که نمی خواهند موهایشان خیلی روشن باشد مناسب است. در صورتی که رنگ پوستتان روشن است خوب است این رنگ مو را امتحان کنید.

رنگ موی بلوند ماسه ای

در صورتی که پوستتان روشن است در فصل پاییز می توانید از رنگ موی بلوند ماسه ای استفاده کنید و به همراه یک آرایش گرم پاییزی حال و هوای دیگری به چهره خود بدهید.

رنگ موی قرمز آتشین

یکی از گزینه های خوب برای رنگ مو در فصل پاییز، رنگ موی قرمز آتشین است که اگر سایه های دارچینی یا مسی در بین موهای خود قرار دهید می توانید گرمای بیشتری به عمق آن ها بدهید.

رنگ موی مناسب فصل زمستان

رنگ موی قهوه ای تیره با هایلایت عسلی

این دو رنگ در کنار هم می تواند موهایتان را از یکنواختی خارج کند و زیبایی را به آن ها ببخشد.

رنگ موی بلوطی

برای خانم های میانسال که قصد تغییر در زیبایی خود در فصل زمستان را دارند می توانند از رنگ موی بلوطی استفاده کنند که رنگ مویی جذاب و زیبا را تجربه کنند.

رنگ موی هلویی

برای خانم های جوان توصیه می کنیم در فصل زمستان موهای خود را رنگ هلویی بزنند تا چهره ای زیبا و جذاب به همراه پوستی روشن و شاداب را تجربه کنند.

رنگ موی زیتونی

رنگ موی زیتونی از جذابیت خاصی در بین خانم ها برخوردار است که به همراه آرایش جذاب، در فصل زمستان تغییر خوبی را در زیبایی خانم ها ایجاد خواهد کرد.

رنگ موی شرابی با هایلایت قرمز

افرادی که می خواهند جذابیتی خیره کننده و فریبنده را تجربه کنند از این رنگ مو در فصل زمستان استفاده کنند.

همیشه توجه داشته باشید که سلامتی موهایتان را فدای زیبایی و جذابیت آن ها نکنید و در کنار انتخاب رنگ موهای مختلف و ایجاد تنوع در چهره خود، به سلامت موهایتان اهمیت بدهید.

برچسب ها
مشاوره رایگان درج آگهی